Wypadek samochodowy w Dębogórzu – pasażerka osobówki hospitalizowana

Sytuacja awaryjna na drogach miała miejsce w miejscowości Dębogórze, na terenie gminy Kosakowo. Kierujący toyotą 68-letni mieszkaniec powiatu puckiego nie zastosował się do zasad pierwszeństwa przejazdu, co doprowadziło do kolizji z prawidłowo poruszającym się pojazdem marki renault. W wyniku tego niefortunnego incydentu, pasażerka renault doznała obrażeń i musiała zostać przewieziona do szpitala

Informację o tym zdarzeniu drogowym funkcjonariusze otrzymali w niedzielne popołudnie, dokładniej 9 czerwca 2024 roku, nieco po godzinie 13. Zgłoszenie to zostało przekazane asp. szt. Joannie Samuli-Gregorczyk, która pełni funkcję oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Pucku.

Policjanci z gminy Kosakowo użyli tej okazji, aby przypomnieć o obowiązujących ograniczeniach prędkości. Na ulicy Rumskiej w Dębogórzu nie można przekraczać prędkości 70km/h, natomiast na ulicy Gdyńskiej limit prędkości wynosi 50km/h. Wszyscy użytkownicy drogi powinni przestrzegać tych zasad, aby uniknąć niebezpiecznych sytuacji na drodze.