Hotel Lido będzie w nowej odsłonie. Standardy poszybują w górę!

Wybudowano go w latach trzydziestych XX wieku. Zlokalizowany w centrum Juraty, zapraszał wszystkich letników chcących mieszkać w komfortowych warunkach. Obecnie przechodzi ogromną metamorfozę!

Przed remontem ten hotel miał 165 pokoi i apartamentów o wyższym standardzie. W ogólnej klasyfikacji, miał dwie gwiazdki. Po remoncie, jaki przeprowadzi inwestor, JF Invest z Pabianic, standard hotelu wzrośnie aż do czterech!

Generalny remont sprawi, że pokoi będzie aż 110. Do ogólnej zabudowy, z restauracjami, drink barem i czterema salami konferencyjnymi, dołączy basen zewnętrzny oraz patio. Będzie tam również restauracja z kuchnią otwartą na przestrzeń restauracyjną.

Co ważne, pokoje będą sprzedawane w systemie Condo, z podziałem zysku 70 na 30. Operator czuwający nad obiektem, będzie również czuwał nad korzystnym dla wszystkich systemem wynajmu.

W obecnych czasach inwestycja w nieruchomości, szczególnie te położone w atrakcyjnych, nadmorskich kurortach, wydaje się być najbardziej rozsądną alternatywą.