Jurata wyróżniona. To jedna z najpiękniejszych plaż w Polsce!

Nad Bałtykiem mamy sporo plaż, które zachwycają swoją malowniczością oraz świetnym położeniem. Tym bardziej cieszy fakt, że plaża w Juracie została doceniona w ogólnoeuropejskim rankingu prestiżowego magazynu podróżniczego.

Malownicza Jurata to miejsce, gdzie plaże są dostępne na obu brzegach Bałtyku. Zarówno od strony morza bałtyckiego, jak i od strony zatoki. Ogromną wartością dodaną tego miejsca jest również fakt, że jest to miasteczko małe, kameralne i nastawione w większej części na relaks niż na zabawę.

O Juracie zrobiło się głośno również dlatego, że to miejsce docenił prestiżowy europejski magazyn turystyczny. Wspaniałe zdjęcia romantycznego zachodu słońca oraz najlepsze możliwości do uprawiania sportów wodnych sprawiają, że o Juracie zrobiło się głośno.

Warto wspomnieć, że właśnie w lutym jest najlepszy czas na rezerwację miejsc noclegowych, hoteli lub domów prywatnych. W tym czasie można liczyć na o wiele korzystnych promocji, o których można zapomnieć szukając nocleg w trakcie sezonu.