Operacja służb porządkowych w rejonie redzkiego aquaparku kończy się zatrzymaniem dwóch osób

W obszarze redzkiego kompleksu basenowego, funkcjonariusze straży granicznej we współpracy z policją, przeprowadzili skuteczną akcję, która zakończyła się umieszczeniem dwóch osób w kajdankach. Fakt ten został potwierdzony przez zespół prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, jednak nie podano więcej szczegółów, ponieważ trwają dalsze czynności.

Sytuacja miała miejsce w poniedziałek, 17 czerwca 2024 roku. Teren zdarzenia to okolice aquaparku znajdującego się przy ulicy Morskiej, w sąsiedztwie ronda, gdzie krzyżują się ulice Obwodowa, Młyńska oraz Morska. To właśnie tam funkcjonariusze straży granicznej i policji przystąpili do realizacji swojej wspólnej operacji.

— W tym momencie nie jesteśmy w stanie podać więcej informacji na temat tej sprawy. Mogę jedynie ujawnić, że czynności są nadal prowadzone i że doszło do zatrzymania dwóch osób. Sprawa ma związek z narkotykami – stwierdza kom. Karina Kamińska, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, w rozmowie z naszym dziennikarzem.