Idealne miejsca na wycieczkę i wypoczynek w gminie Jastarnia!

Zatoka Pucka to jeden z najchętniej odwiedzanych rejonów nad Morzem Bałtyckim. Nie dość, że można tu odpocząć delektując się ciszą i spokojem, to jeszcze region ma wiele nietuzinkowych atrakcji do zobaczenia. Przekonaj się jakie!

Jednym z nich z pewnością jest Sucha Rewa, którą stanowi prawie dziesięciokilometrowy piaszczysty wał, który rozciąga się na linii od Rewy do Kuźnicy. To jedyna w swoim rodzaju geomorfologiczna struktura piasku, której geneza wciąż stanowi zagadkę. Co ważne, nie zobaczysz tego nigdzie indziej na Bałtyku.

Kolejny to Góra Libek. Niestety nie jest to masyw skalny, a której wydma wysokość stanowi prawie 12,5 metrów nad poziomem morza. Niezwykle malowniczo to miejsce wygląda o zachodzie słońca, gdzie góra wraz z fragmentem klifu robi niesamowite wrażenie.

Kuźnicka przystań to kolejne miejsce, którego nie możesz pominąć podczas wakacji na Półwyspie Helskim. W tym niewielkim turystycznym miasteczku znajduje się port wraz z mariną na kilka łodzi i jachtów. Ochrona od dwóch stron falochronami daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa.