Nietypowe wydarzenie w gdyńskim szpitalu: nastoletnia pacjentka wypadła z okna

W jednym z gdyńskich szpitali na początku lipca 2024 roku doszło do niepokojącego incydentu. Młoda pacjentka uległa wypadnięciu z okna. Funkcjonariusze policji przystąpili do badania szczegółów tej niebezpiecznej sytuacji.

Sytuacja miała miejsce pod koniec czerwca, w niedzielę, 30 czerwca 2024, w godzinach nocnych. Policja została powiadomiona o tym, że w jednym z szpitali w Gdyni, młoda dziewczyna, będąca pacjentką placówki, niespodziewanie wypadła przez okno. Przyczyny tego zdarzenia na razie nie są znane.

Młodsza aspirant Ewa Kurowska z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni przekazała nam informacje na ten temat. Powiedziała: „Personel medyczny powiadomił nas o tym incydencie. Kiedy dotarliśmy na miejsce, pacjentka już otrzymywała niezbędną pomoc medyczną. Naszym zadaniem jest teraz sporządzenie dokumentacji i ustalenie wszystkich okoliczności tego niebezpiecznego zdarzenia.”

Niezależnie dowiedzieliśmy się, że incydent miał miejsce w Szpitalu Miejskim im. Św. Wincentego a Paulo. Nastolatka, według nieweryfikowanych informacji, miała spaść z czwartego piętra budynku.