Poszukiwania 14-letniej Weroniki Prangi z Gdyni prowadzone przez funkcjonariuszy policji

Na terenie Gdyni, konkretnie w dzielnicy Chylonia, trwa intensywna akcja poszukiwawcza. Funkcjonariusze miejscowego komisariatu prowadzą śledztwo w sprawie zaginięcia 14-letniej Weroniki Prangi. Dziewczyna wyszła z domu o numerze Płk Dąbka, by udać się do szkoły w godzinach porannych – około 7 rano, dnia 19 marca bieżącego roku. Niestety, do chwili obecnej nie powróciła do swojego miejsca zamieszkania.

Weronika ma szczupłą sylwetkę i mierzy około 162 cm wzrostu. Jej ciemne włosy oraz blada cera są łatwo rozpoznawalne, a zielone oczy dodają jej charakterystycznego wyglądu. Na czole dziewczyny widnieje blizna – rezultat ugryzienia przez psa, co dodatkowo może pomóc w identyfikacji. W dniu, kiedy to nastąpiło zaginięcie, miała na sobie szarą kurtkę oraz ciemne spodnie. Na nogach miała niebieskie buty znanej marki.

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do wszystkich osób, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Weroniki. Wszystkie takie informacje można przekazać do komisariatu pod numerem 47-74-21-355 lub dzwoniąc na alarmowy numer 112.