Zemsta nastolatki z Gdyni: 16-latek brutalnie pobity przez jej dawnych przyjaciół

W Gdyni miało miejsce dramatyczne wydarzenie, którego głównym motywem była zemsta 16-letniej dziewczyny na swoim byłym partnerze. Młody człowiek, także w wieku 16 lat, padł ofiarą perfidnej pułapki, która zakończyła się brutalnym pobicie ze strony dwóch sprawców. Winowajcy mieli niewiele ponad 16 i 18 lat i działali na polecenie dziewczyny, która niegdyś była partnerką pokrzywdzonego chłopca.

Atak na 16-latka był niezwykle brutalny. Dwaj agresorzy biły go pięściami, grozili mu śmiercią, a na koniec zabrało mu portfel, w którym znajdowały się pieniądze oraz dokumenty. W trakcie ataku użyto również młotka. Pokrzywdzony nastolatek został hospitalizowany.

Jolanta Grunert z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni podała szczegóły zdarzenia. Około godziny 16:00 chłopiec doświadczył agresji ze strony dwóch innych nastolatków, którzy grozili mu utratą zdrowia i życia. Atakujący użyli młotka do zastraszenia go, a następnie odebrali mu portfel zawierający dowód osobisty, legitymację szkolną i 300 złotych gotówki. Po zdarzeniu poszkodowany został natychmiast przewieziony do szpitala na dalsze badania.

Policjanci z Gdyni zdobyli niezbędne informacje, które pozwoliły im na szybkie ustalenie tożsamości sprawców. Zaledwie godzinę i pół po ataku, dwaj napastnicy zostali zatrzymani przez policję.